Nadrzędnym celem naszego działania jest usprawnienie biznesu klienta przez dostarczenie najwyższej jakości rozwiązań informatycznych. Pamiętamy, że pracujemy dla klienta i z klientem.

W branży IT działamy kilkanaście lat, a początki naszej działalności to koniec roku 2000, kiedy to zaczynaliśmy wykonywać prace programistyczne jako podmiot fizyczny w ramach prowadzonej działalności gospodarczej. Od tego czasu tworzyliśmy software zarówno na prywatne potrzeby, jak i współpracowaliśmy z dużymi firmami.

InfiniteProgress Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa została zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem KRS:0000453988, dnia 11.03.2013 roku i była odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na wysokiej jakości usługi w zakresie oprogramowania.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów specjalizujących się w tworzeniu dedykowanych systemów dla firm. Projektujemy i implementujemy rozwiązania, które w najwyższym stopniu spełniają wymagania klienta, a doświadczenie w pracy przy projektach o różnej skali wielkości i skomplikowania pozwala nam na dobranie narzędzia odpowiedniego do potrzeb.

Najważniejsze dla nas jest zaufanie i zadowolenie odbiorcy, dlatego projekty prowadzimy w sposób rzetelny i przejrzysty. Słuchamy, słyszymy i analizujemy, jesteśmy otwarci na propozycje i nowe idee, a żadnych pytań ani wątpliwości nie pozostawiamy bez odpowiedzi. Zdajemy sobie sprawę, że każdy system informatyczny jest inny, więc przed rozpoczęciem implementacji dokładnie rozpoznajemy potrzeby biznesowe oraz dobieramy odpowiednią metodykę, pozwalającą na wgląd zainteresowanych stron w proces wytwórczy.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych projektantów, potrafimy budować rozwiązania o spójnej i skalowalnej architekturze nastawionej na ciągły rozwój. Nie tylko tworzymy software, ale przede wszystkim rozwiązujemy problemy, ponieważ nie zawsze konieczne jest napisanie nowego systemu, czasem wystarczający jest drobny tuning już działającego oprogramowania lub niewielki support techniczny i stosunkowo małym kosztem daje się uzyskać satysfakcjonujący efekt.

Nie istnieje jedynie słuszna, najlepsza i uniwersalna technologia czy metodyka, stale poszerzamy swój warsztat nie tylko pogłębiając wiedzę, ale również współpracując z partnerami biznesowymi. Podstawą naszego działania jest wiedza, umiejętności i doświadczenie, a chcąc podkreślić wagę tych wartości nazwaliśmy się:

InfiniteProgress – nieskończony postęp. Naszym priorytetem jest praca z klientem. Staramy się, aby klient aktywnie uczestniczył w procesie produkcji oprogramowania, dzięki czemu szybko dostarczamy nowe, zgodne z oczekiwaniami, funkcjonalności.

Doświadczenie, wiedza, pasja i zaangażowanie jest podstawą naszego działania. Sprawdź nas i przekonaj się sam.

[button btntext=”Skontaktuj się z nami” btnlink=”https://infiniteprogress.pl/oprogramowanie-dla-firm/kontakt/” style=”style3″]