Migracja z Eclipse Rap do Angular

TO

Planning screen Eclipse Rap
Planning Screen Angular

Płynna migracja

Mamy bogate ponad 20 letnie doświadczenie w technologiach webowych dzięki czemu znamy technologie, które są już wypierane przez nowsze rozwiązania. Jedną z takich technologii jest Eclipse RAP. Realizowaliśmy płynne migrację aplikacji napisanych w Eclipse RAP do Angular. Płynna migracja polega na dodawaniu nowych funkcjonalności w nowej części systemu opartej o Angulara i stopniowej migracji funkcjonalności napisanej w Eclipse RAP. Dzięki zastosowaniu wspólnego modułu autoryzacji oAuth 2.0 użytkownicy logują się raz do systemu i mogą jednocześnie korzystać z nowych i starych funkcjonalnosci.

Etapy prac

Krok 1

Zebranie wymagań

Zbieramy wymagania i poznajemy potrzeby klienta. Opracowujemy diagramy i dokumentację.

Krok 2

Projekt graficzny. Mockupy

Na podstawie analizy projektujemy ekrany aplikacji w postaci plików graficznych przygotowanych w Adobe Photoshop lub w pełni klikalnego mockupu aplikacji tworzonego w Adobe XD.

Krok 3

Projekt techniczny

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna

Krok 4

Prace progrmistyczne

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna

DevOps dla Eclipse Rap

Modernizujemy sposób dystrybucji aplikacji napisanych w Eclipse RAP. Dzięki zastosowaniu Ecpise Tycho przenosimy standardowy proces budowania aplikacji na Maven. Dzięki temu proces realisowania może być robiony w środowisku continuous integration np. przy użyciu Team City, Jenkins, Hudson. Sam proces może być przeniesiony do chmury: AWS, Azure.